ASIANTUNTIJAMME

Asianajotoimisto Roihun päämääränä on ratkaista asiakkaamme ongelmat mahdollisimman tehokkaasti. Meillä on käytössämme joukko ammattilaisia, jotka palvelevat sinua lakitarpeissasi.

 

Tuomas Aho

Osakas, asianajaja, oikeustieteen lisensiaatti

Sähköposti:
tuomas.aho@roihulaw.fi

Puhelin: +358 50 526 3451

Anni Aaltonen

Toimistopäällikkö, asianajoassistentti

Sähköposti:
anni.aaltonen@roihulaw.fi

Puhelin: +358 10 3211 884

Elisa Ilmoniemi

Osakas, asianajaja, varatuomari, oikeustieteen maisteri

Sähköposti:
elisa.ilmoniemi@roihulaw.fi

Puhelin: +358503517081

Reijo Kokko

Lakimies, Luvan saanut oikeudenkäyntiavustaja, EU-tavaramerkki- ja –malliasiamies, Insinööri

Sähköposti:
reijo.kokko@roihulaw.fi

Puhelin: +358 44 0704 779

Anssi Kriikkula

Osakas, asianajaja, varatuomari, oikeustieteen kandidaatti

Sähköposti:
anssi.kriikkula@roihulaw.fi

Puhelin: +358 40 5165 991

Samu Leivo

Osakas, asianajaja, oikeustieteen maisteri

Sähköposti:
samu.leivo@roihulaw.fi

Puhelin: +358 50 4900 145

Maria Penttilä

Osakas, asianajaja, varatuomari, oikeustieteen kandidaatti

Sähköposti:
maria.penttila@roihulaw.fi

Puhelin: +358 50 3242 846

Salla Pyymäki

Osakas, asianajaja, oikeustieteen maisteri, filosofian maisteri

Sähköposti:
salla.pyymaki@roihulaw.fi

Puhelin: +358 40 5211 751

Johanna Renkola

Asianajaja, varatuomari

Sähköposti:
johanna.renkola@roihulaw.fi

Puhelin: +358 40 728 4634

Elina Sortti

Hallintopäällikkö

Sähköposti:
elina.sortti@roihulaw.fi

Puhelin: +358 40 5757 900

Pauli Sortti

Osakas, oikeustieteen maisteri, luvan saanut oikeudenkäyntiavustaja

Sähköposti:
pauli.sortti@roihulaw.fi

Puhelin: +358 50 4900 144

Toni Sortti

Osakas, toimitusjohtaja, asianajaja, varatuomari

Sähköposti:
toni.sortti@roihulaw.fi

Puhelin: +358 40 4137 238

Tanja Nykyri

Asianajoassistentti

Sähköposti:
tanja.nykyri@roihulaw.fi

Puhelin: +35810 3211 884

Noora-Sofia Kallio

Asianajoassistentti, oikeustieteen yo

Sähköposti:
noora-sofia.kallio@roihulaw.fi

Puhelin: +358 50 4900 143

FinlandEnglish